Ogłoszenia


Uwaga!!! Uwaga!!!

Ośrodek w czasie wakacji jest nieczynny.
Zapraszamy we wrześniu.

Nasza wakacyjna propozycja dla Was znajduje się tutaj.uwaga!!! praca dla Ciebie!!!

redaktor
Jesteś może studentem reklamy lub poligrafii? Chciałbyś zdobyć potrzebne doświadczenie, które byłoby wspaniałym atutem przy ubieganiu się o pracę np. w "Gazecie Wyborczej"? A może po prostu chciałbyś nauczyć się czegoś nowego? Nauczyć się pracy redakcyjnej, składu komputerowego, korekty? Czy nie uważasz, że prowadzenie gazety to zadanie właśnie dla Ciebie? Zanim zostaniesz nowym Michnikiem albo chociaż Wajrakiem zostań redaktorem "biuletynu"! "biuletyn" czeka właśnie na Ciebie! Pomyśl, to od Ciebie będzie zależało jaki artykuł wydrukować, a którą polemikę wyrzucić do kosza. To właśnie Ty możesz napisać zjadliwy wstępniak, w którym zetrzesz na proch wszystkich swoich adwersarzy.
"biuletyn" poszukuje nowego szefa - kogoś kto na czas zbierze od wszystkich artykuły, złoży je w kupę i wydrukuje. Kogoś, dzięki któremu świat dowie się o istnieniu Źródeł, a Źródlanie dowiedzą się więcej o sobie samych. Kogoś takiego jak Ty!
Informacje u Gosi.uwaga!!! praca dla Ciebie!!!

fundraiser
Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła" zatrudni osobę w charakterze fundraisera.
Do jego/jej obowiązków należałoby nawiązywanie kontaktów ze sponsorami, pisanie projektów, zdobywanie funduszy.
Wymagania: wykształcenie min. średnie, dobra znajomość jęz. angielskiego, znajomość obsługi komputera (Internet, Word), ogólna znajomość zagadnień związanych z ochroną środowiska, znajomość warunków działania organizacji pozarządowych.
Zapewniamy: ciekawą pracę w młodym zespole, możliwości rozwoju, udział w szkoleniach, wynagrodzenie do 20% zdobytych funduszy. Praca na umowę zlecenie lub umowę o dzieło.
Informacje: Krzysztof Wychowałek, tel. 0602 824334
Zgłoszenia (życiorys, list motywacyjny) prosimy nadsyłać na adres Ośrodka "Źródła" listownie, faxem lub e-mailem.