relacje

Szkolimy się

. W końcu doszło do skutku tyle razy odkładane z różnych przyczyn szkolenie z poczty elektronicznej. Uczestniczyło w nim 9 osób, które zapoznały się z programem Pegasus Mail w stopniu umożliwiającym codzienne prawidłowe korzystanie z udogodnień poczty elektronicznej. Szkolenie miało swój ciąg dalszy w postaci króciutkiej pogadanki z ćwiczeniami z odbierania poczty. Znów czegoś się nauczyliśmy.
. W kwietniu odbyło się szkolenie plastyczne, dotyczyło przede wszystkim zasad tworzenia plakatu, rozmieszczania tekstu, technik wykonania transparentów i materiałów plastycznych. obecnych było 5 osób. I widzę, ze czas nie był zmarnowany, bo już odbyły się pierwsze próby samodzielnego wycinania szablonów i odbijania ich na transparenty.
. Parę dni temu znów odbyło się wewnętrzne szkolenie. Tym razem na temat: Jak prowadzić warsztaty ekologiczne. Uczestniczyło w nich siedem osób + prowadzące. Było chyba fajnie (nie mnie to oceniać, bo byłam jedną z prowadzących). Zrobiliśmy kilka warsztatów, omówiliśmy kilkanaście, do tego rady techniczno - pedagogiczne. Mam jedną uwagę. Na warsztaty nie można się spóźniać.
. Uwaga, jeśli macie pomysły na następne szkolenia wewnętrzne, to albo je poprowadź jeśli czujesz się kompetentny, albo, jeśli chcesz sam się dokształcić, znajdź osobę, która się zna na temacie i jej zaproponuj poprowadzenie szkolenia.
Gosia