szkolenia

szkolenie "Pegasus Mail"

Ponieważ wiele osób ze "Źródeł" korzysta z poczty elektronicznej, czasami nie bardzo znając zasady panujące w Inernecie, jak również nie wiedząc o wszystkich możliwościach programu "Pegasus Mail", który mamy zainstalowany w Źródlanej sieci komputerowej, zapraszam na szkolenie dotyczące podstaw e-maila. W programie:
. podstawy poczty elektronicznej
. netykieta
. listy dyskusyjne
. zaawansowane opcje programu "Pegasus Mail"
Szkolenie odbędzie się 24 marca, w środę, w godz. 18.00 - 19.30. Późna pora jest podyktowana koniecznością przeprowadzenia zajęć w sali biurowej (przy komputerach), więc nie może to być w normalnych godzinach pracy. Jeżeli komuś bardzo nie pasuje ten termin, zawsze można go jeszcze zmienić (proszę o zgłaszanie się do mnie). Informacja o ostatecznym terminie szkolenia będzie wisiała na tablicy.
Zapraszam zwłaszcza osoby od niedawna korzystające z e-maila w "Źródłach", czyli: Gosię, Dominikę i Polipa (również Monikę, chociaż korzysta nie od tak niedawna). Mile widziani byliby również całkowici komputerowi dyletanci czyli Asia i Ptasiek.
Xpert


szkolenie "plastyczne"
Ponieważ wiele osób ze "Źródeł" robi od czasu do czasu różnego typu plakaty, ogłoszenia, ulotki itp, czasami nie bardzo znając prawidła, które rządzą tworzeniem tego typu rzeczy, jak również nie wiedząc o wszystkich możliwościach, kruczkach, trikach optycznych i sposobach na ułatwienie sobie pracy, zapraszam na szkolenie plasyczno - techniczne. Jeśli pozna się parę zasad można robić świetne "reklamy" i nie trzeba mieć wcale wielkich uzdolnień plastycznych. W programie:
. podstawy kompozycji
. podstawy typografii
. robienie transparentów
. barwa, napis, grafika
Pomysł tego szkolenia przyszedł mi do głowy już przed wakacjami, zgłosiło się wówczas bardzo mało osób (dokładnie trzy), więc zaproponowałam przeniesienie szkolenia na "po wakacjach". Jest już długo po wakacjach, a grupa transportowa zadeklarowała chęć uczestnictwa w spotkaniu, więc niebawem się ono odbędzie. Termin nie jest ustalony, gdyż transportowcy mieli z tym problem i Dominika zaproponowała żebym podała sama jakiś termin do wyboru. Szkolenie odbędzie się:
. 17 marca - środa - godz. 16.30
. 19 marca - piątek - godz. 18.00
. 20 marca - sobota - godz. 11.00
Na źródlanej tablicy jest informacja - proszę o jak najszybsze (do końca tygodnia, tj. do 12.03) wpisywanie się we wszystkie psujące Wam terminy. Wybiorę ten dzień przy którym będzie najwięcej osób. Przewidywany czas trwania 1,5 do 2 godzin. Dopiszcie też, jak się z Wami skontaktować, żeby poinformować o ostatecznym terminie, będzie on też wywieszony na tablicy. Zapraszam oczywiście wszystkich, którym zdarza się robić plakaty czy transparenty, nie tylko transportowców.
Gosia (początek za Xpertem)